Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Chvilka relaxace před odletem v saloncích aeroportu Katovice

Pokud nejvyšší kvalita služeb, profesionální servis, příjemná atmosféra a diskrétnost při cestách letadlem pro vás představují prioritu, jsou pro vás Katowice Airport ideálním místem.

Protože přihlížíme k tomu, že čas našich klientů je drahý, a současně chápeme jejich potřeby, chceme jim nabídnout služby, díky nimž budou splněna i ta jejich nejmenší očekávání. Pokud plánujete cestu z Katowice Airport nebo se jednoduše chcete cítit výjimečně, bude pro vás naše nabídka nejlepší volbou.

Využijte služby Business Lounge a Fast Track.

Rezervaci salónků v terminálu A a B, a průchod fast track v terminálu B (zóna Shengen) můžete provézt skrze stránky Wizz Air. U rezervací odletu z KTW, přímo na stránkách letiště www.katowice-airport.com nebo skrze zakoupení na přechodu FT těsně před odletem.

 

Jak provést rezervaci? Čtěte zde.


Článek je zdělením společnosti WizzairVložil/a: Daniel Česák 07.09.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.