Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Co dělat v Praze? Najděte si kromě památek čas i na zábavné aktivity

Každý člověk by měl ve svém životě minimálně jedenkrát navštívit hlavní město země, ve které žije. Dalo by se říct, že je to jakási neoficiální občanská povinnost. Pokud se právě vy tedy v blízké době vydáváte do Prahy, možná přemýšlíte, co budete v hlavním městě Česka dělat. Samozřejmě se nabízí možnost navštívit zdejší památky, kterých je opravdu požehnaně, ale mnozí lidé nechtějí celé dny trávit na Karlově mostě, kde je turistů nespočítaně. Raději by chtěli poznat Prahu z trochu jiné stránky. Proto pro vás máme tipy na zábavné aktivity.

 

Památky, jako je Karlův most nebo Pražský hrad, jsou nejčastější turistické cíle, což znamená, že právě v těchto místech se bude turistů nacházet opravdu mnoho. Vyvarujte se jim a udělejte si z pobytu v Praze zábavnou dovolenou. Tipy ostatně ocení i ti, kteří v Praze žijí a nevědí, co dělat, když mají v sobotu odpoledne volno.

 

 

Vyzkoušejte šlapadla

Šlapadla jsou pravděpodobně nejoblíbenější aktivita během teplých měsíců. Když sluneční paprsky sílí a abnormálně hřejí, u vody je vždycky příjemně. Vezměte proto své kamarády nebo rodinu, pronajměte si šlapadla aspoň na hodinu a buďte chvilku jenom spolu uprostřed Vltavy.

 

Prožijte adrenalinovou zábavu v podobě únikové hry

Úniková hra Praha - už jste o tomhle trendu slyšeli? Je to druh zábavy, při kterém se musíte během časového limitu dostat z místnosti, do níž jste byli zavřeni, ven. Při úniku vám však pomůže jen vaše logické myšlení, klíč najdete jen po rozluštění hádanek, rébusů nebo hlavolamů, jež musíte najít. Doporučujeme zejména únikovou hru Zloději snů od EscapeX.cz.

 

Projeďte se na kole Stromovkou

Pokud milujete sport, i v Praze ho lze vykonávat. Půjčte si kola a projeďte si krásnou Stromovkou, což je obrovský park nacházející se v Praze-Bubenči.

 

Navštivte zoologickou zahradu

Pražská zoologická zahrada se hodnotí jako jedna z nejkrásnějších a nejlepších ve střední Evropě. Proč sem tedy nezamířit? Je to výlet na celé odpoledne, vyrazit sem můžete s rodinou, dětmi i s drahou polovičkou.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.04.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.