Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Krásné okolí a zajímavosti o naší první ceně ve fotosoutěži - pobytu v Tatrách

Dolny-Liptov

První cena v soutěži je víkendový pobyt ve FATRAPARKU2, který se nachází ve mestě Ružomberok a je ideálním místem pro ubytování a vyjížďky do blízkých hor. Město je na severním Slovensku, leží na soutoku Váhu a Revúci v západní části Liptovské kotliny na rozhraní významných slovenských pohorí - Velké Fatry a Nízkych Tater. Kolem města je spousty zajímávých míst co stojí za to je navštívit.

ruzomberok

Například je nedaleko možnost skvělého koupání v Liptovské Maře. Na Liptovské Maře jsou veliké možnosti rybolovu, také se tu dá absolvovat vyhlídková plavbu na lodi, která má kapacitu 50 míst. V létě přehrada nabízí veliké možnosti pro vodní sporty, koupání, veslování, surfování, jízdu na vodních skútrech, atd.

mapaThermal park Bešeňová

Asi 12 km od města Ružomberok, se nachází termal park. Thermal park Bešeňová patří svoji rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Vznikl na bázi horkých pramenů a léčivých vod, které vyvěrají z hloubky 1987m při teplotě 60.5°. Vstupné se pohybude od 11€ do 15€ na celý den/dospělá osoba.

mapa_arealu_tatralandiaAquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia se nachází v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku, a to nedaleko Liptovského Mikuláše v obci Liptovský Trnovec. Vstupné je od 15€ na 3 hodiny/dospělá osoba, 17€ celý den/dospělá osoba. Aquapark Tatralandia nabízí celkem 11 bazenů - 8 termálních, 27 tobogánů a vodních skluzavek.

To je jen několik málo míst co můžete navštívit, z hotelu to je jen kousek do vysokých hor.

Liptov

liptov

Vložil/a: Daniel Česák 24.03.2010

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.