Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Krátce : Air France bude účtovat obézním dvě sedadla

Ilustrační fotoOd příštího měsíce budou vážně obézní nuceni zaplatit za dvě místa, nebo nebudou mít povolený přístup do letadloz bezpečtnostních důvodů. "Lidé, kteří dorazí na check-in a budou považovány za příliš velcí, aby se vešli do jedné sedačky, budou požádáni o úhradu a užívání i druhého místa. Bude jim účtováno 75 procent nákladů za druhé místo. Rozhodnutí bylo vydané z bezpečnostních důvodů. Musíme se ujistit, že se opěradla mohou volně pohybovat nahoru a dolů a že všichni cestující jsou bezpečně usazeni s bezpečnostním pásem. Nicméně poplatek se vztahuje pouze na linkách, které jsou plně obsazeny. Získají své peníze zpět na linkách, kde jsou k dispozici místa. " - řekla Monique Matze, Air France mluvčí


Pasažér

Vložil/a: Daniel Česák 21.01.2010

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.