Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aircruise: revoluční cestování

AircruiseObří vzducholoď by mohla znamenat novou éru luxusní dopravy. Vzducholoď poháněná vodíkem je schopná unést 396 tun. Bude též funkční, má mezonetové byty, bary, společenské místnosti. V uspěchaném a rychlém tempu života, kdybyste mohli zpomalit čas a strávit odpočinek -  při nulových emisí na palubě luxusní výletní cesty, avšak ne ve vodě, ale ve vzduchu. To je to, co Londýn - jeho designéry, zajímalo. Navrhli Aircruise, solární a vodíkem poháněnou vzducholoď určenou pro luxusní cestování. A to všechno s nulovými emisemi.

 

 

Vzducholoď dokáže letět 90 Km/h. Při této rychlosti by cesta z Londýna do New Yorku trvala 37 hodin a cesta z LA do Hong Kongu by byla o něco méně než 4 dny. Jistě, je to mnohem více času, než se tam dostaneme s  přímým letem, ale s nulovými emisemi a šance dohnat spaní v luxusním prostředí, to může být docela pěkné. Všichni doufají že tato vzducholoď může být realizována do roku 2015.

aircruise


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Levné ubytování v Řecku - 1. část
Mohlo by vás zajímat: Akční letenky, i pod 500,- Kč vč. tax!

 

aircruise

aircruise

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.