Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Vybíráme levné letenky

Společnost Ryanair opět nabízí některé své letenky za nižší cenu. Letenky můžete objednat do 7.9.2009. Letět je možné v termínu od 26.9. - 27.3. 2010 .

Cena za letenku je stanovena na 255,- Kč včetně DPH. Za tuto cenu se můžete dostat z Prahy do Frankfurtu anebo do Birminghamu. Za 9.99 € se zase dostanete např. z Bratislavy do Stockholmu, Bologni, Bristolu, Milánu atd. Namátkou vybírám termín letu z Bratislavy do Stockholmu: odlet 1.10 a přílet 8.10. Cena je však nižší než se uvádí ve slevové akci. Za dvě osoby tam a zpět včetně poplatků zaplatíte 16 €, to je cca. 430,- Kč! Avšak běžnější cena za dvě osoby tam a zpět je 40 €.

Pokud hledáte levné letenky do Barcelony tak zřejmě nejlevnější najdete u Wizzair - pokud hovoříme o přímém letu z Prahy do Barcelony. Cena za dvě osoby tam a zpět včetně poplatku je od 2 156,- Kč. Termínů je více, konkrétně např. odlet 12.12. a přílet 15.12.

Vložil/a: Daniel Česák 06.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.