Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Vybíráme levné letenky

Společnost Ryanair opět nabízí některé své letenky za nižší cenu. Letenky můžete objednat do 7.9.2009. Letět je možné v termínu od 26.9. - 27.3. 2010 .

Cena za letenku je stanovena na 255,- Kč včetně DPH. Za tuto cenu se můžete dostat z Prahy do Frankfurtu anebo do Birminghamu. Za 9.99 € se zase dostanete např. z Bratislavy do Stockholmu, Bologni, Bristolu, Milánu atd. Namátkou vybírám termín letu z Bratislavy do Stockholmu: odlet 1.10 a přílet 8.10. Cena je však nižší než se uvádí ve slevové akci. Za dvě osoby tam a zpět včetně poplatků zaplatíte 16 €, to je cca. 430,- Kč! Avšak běžnější cena za dvě osoby tam a zpět je 40 €.

Pokud hledáte levné letenky do Barcelony tak zřejmě nejlevnější najdete u Wizzair - pokud hovoříme o přímém letu z Prahy do Barcelony. Cena za dvě osoby tam a zpět včetně poplatku je od 2 156,- Kč. Termínů je více, konkrétně např. odlet 12.12. a přílet 15.12.

Vložil/a: Daniel Česák 06.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!