Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Aktuální levné letenky

U letecké společnosti TUIfly probíhá slevová akce. Cestujte s přáteli nebo rodinou. Je jedno jestli plánujete letět k moři nebo si zalyžovat. Každý druhý platí pouze poplatky a taxy. Takže ve výsledku to může vypadat takto:

2 za cenu 1, 4 za cenu 2, 6 za cenu 3, 8 za cenu 4. Ceny jsou od 19.99 €.

cara
Výprodej u GermanWings. GermanWings nabízí 500 000 letenek za cenu od 19.99 € jeden směr včetně tax a poplatků. Sleva se týká např. letů:

  • Vienna Schwechat (VIE) — Madrid Barajas (MAD)
  • Vienna Schwechat (VIE) — Istanbul Sabiha (SAW)
  • Vienna Schwechat (VIE) — Nice (NCE)

cara

Společnost Ryanair prodloužila akci na své letenky a přidala k tomu letenky za 130 Kč i na trase Praha – Dublin! Například pokud odletíte 26.10 2009 a budete se vracet 4.11 2009, zaplatíte za dvě osoby/oba směry včetně tax pouhých 520,- Kč. Samozřejmě – v ceně je letenka bez zavazadel, pojištění atd. Věřím, že mnozí si vystačí s příručním zavazadlem, které je zdarma, a pojištění je levnější si zřídit zvlášť. Např. zde.


Vložil/a: Daniel Česák 11.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.