Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky od 127,- včetně tax

Levné letenky Praha-Frankfurt, Bratislava-Milan, Wroclaw-Glasgow,Mallorca, Gran Canaria, Tenerife, RyanairTento týden Raynair nabízí letenky od 127,- Kč za osobu včetně tax a poplatků. A to na těchto trasách:


Praha-Birmingham, Praha-Dublin, Praha-Frankfurt, Brno-Londýn, Bratislava-Alicante, Bratislava-Barcelona, Bratislava-Birmingham, Bratislava-Bologna, Bratislava-Edinburgh, Bratislava-Paříž, Bratislava-Milan, Bratislava-Londýn, Bratislava-Pisa, Bratislava-Stockholm, Wroclaw-Londýn, Wroclaw-Alicante apod., Krakow-Dublin, Krakow-Edinburgh apod.

Větší množství termínů lze nalézt u letů na trasách Praha-Frankfurt, a odletů z Bratislavy. Z Prahy do Dublinu jsme našli pouze jeden let za uvedenou cenu a to 7.12. Objednávat lze do 22.10.2009. Vypisujeme pouze část termínů.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na podobné akční slevy letenek.

Trasa Datum odletu Datum příletu Cena za 2 osoby
Bratislava-Milan 1.12. 2.12. 19,96 €
Bratislava-Edinburgh 14.1.
9,98 €
Bratislava-Paříž 9.12. 14.12. 19,96 €
Praha-Frankfurt(Hahn) 2.12. 6.12. 508 Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.