Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akce Praha-Atény

Skyeurope vyhlásil akční ceny. Ceny spojuje s informací, že získal nového investora a dvě nová letadla. To je určitě dobrá zpráva. Věřme tomu, že Skyeurope tu ještě s námi zůstane. A navíc se dá očekávat, že nebude docházet k tolika zpožděním, díky dvěma novým letadlům.

A nyní k akčním cenám.  Nejsou sice až tak akční, ale určitě stojí za zmínku.

¨

Praha - Atény : odlet 16.10.2009 ve 12.10 z Prahy. Návrat 19.10.2009 nebo 21.10.2009. Cena za jednu osobu tam a zpět 38 EUR - cca. 1026,- Kč. Termínu je více, prakticky po celý podzim

Za stejnou cenu lze takto letět do Paříž-Orly, Amsterdamu, Kodaně, Říma, Neapole, Bruselu, Bari.

Při objednávání dejte pozor na to co si opravdu objednáváte. Automaticky budete mít označeno, že chcete pojištění,je za něj slušný příplatek, dále budete mít automaticky označeny zavazadla a platbu kartou. Je možné platit tzv. kartou paysafecard - pak neplatíte žádný poplatek za platbu.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.08.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.