Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Nová destinace z Bratislavy

Ryanair.com stále nabízí velmi levné letenky. Jak už jsem popisoval v tomto článku, je možné sehnat letenky i za 4Kč. Při objednávání si ale musíte dát pozor na to, co si zaškrtáváte jako volitelné ale placené položky, např. pojištění.

Je relativně dost možností kam letět, pravda více možností je z Bratislavy, anebo z Prahy s přestupem a to né každému vyhovuje. Přímý let z Prahy je za 4Kč pouze do Birminghamu, zbytek se vyprodal relativně rychle.

Přibyla ale nová destinace z Bratislavy, takže zájemci z Moravy, Slovenska ale třeba i ti ze západních končin Česka můžou mít radost. Je možné si objednat letenku z Bratislavy do Liverpoolu. Cena není sice tak fantastická, ale podle mě stále velmi dobrá. Termín např. 5.11.2009 a návrat 7.11.2009 . Termínu je více, dokonce i několik dnů před vánočními svátky. Cena tam i zpět za 2 osoby 40 EURO to je nějakých 1 040,- CZK. Plaťte kartou VISA Electron, za tu není poplatek.

Vložil/a: Daniel Česák 29.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!