Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ubytování     

Levné ubytování v Itálii

Dnes se zaměříme na nabídky ubytování v Itálii. Již se nějakou dobu objevují celkem zajímavé slevy na ubytování a tak se dá v Itálii ubytovat docela levně. Pokud budete si chtít sami najít ubytování je možné v pravém sloupci si zadat kritéria a nechat si vyhledat aktuální last minute pobyty.

Aktuální nabídku ubytování v Itálii najdete zde. Navíc - zařídili jsme vám slevu 10% na pobyty v Itálii - ceny i pod 1tis. Kč za osobu/týden. Více zde. Také 10% na pobyty na Korfu (pod 20 €/apartman) či Krétě (pod 40 €/apartmán).

TeresaResidence Teresa leží v bezprostřední blízkosti pláže (zhruba 50m) a nedaleko centra. ID zájezdu na Invia.cz: 238894. TRILO 5 - třípokojový apartmán, 2/2 lůžkové ložnice (ložnice s manželskou postelí, v druhém pokoji palanda), obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, kuchyňská linka, sociální zařízení, balkon. Stravování vlastní možnost přikoupit polopenzi. Písčitá s pozvolným vstupem do moře. Pláže jsou místy volné s možností vzít si vlastní slunečník nebo s placenou službou plážového servisu. Cena zahrnuje 7x ubytování ( sobota-sobota ) - spotřebu energií a vody - služby delegáta bez dopravy. Lokalita je poblíž San Marina. Cena za apartmán (až 5 osob) 2 995,- CZK. Cena je platná v termínu 12.9.-19.9. Objednat lze zde.


GiottoResidence Giotto leží v oblasti Lido Adriano.ID zájezdu u Invia.cz: 238895. Jedná se o residenci, která se rozprostírá v nádherné zeleni, zhruba 10 minut od centra. TRILO 5 - třípokojový apartmán, 2/2 lůžkové ložnice (ložnice s manželskou postelí, v druhém pokoji palanda), obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, kuchyňská linka, sociální zařízení, balkon. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Pláže jsou místy volné s možností vzít si vlastní slunečník nebo s placenou službou plážového servisu. Pláž je vzdálená od moře cca. 200m. Cena zahrnuje 7x ubytování ( sobota-sobota ) - spotřebu energií a vody - služby delegáta. Cena je bez dopravy a stravy. Cena v termínu od 12.9.-19.9. je za apartmán 2 995,- CZK. Objednat lze zde.


Rosolina mareApartmánové domy Rosolina Mare - několik desítek privátních apartmánů v rámci celé řady apartmánových domů a víceapartmánových vil po celém středisku; ceny jsou kromě typologie apartmánu odvislé i od vybavenosti bazénem a charakteru budovy. ID zájezdu u Invia.cz: 173315. Dům je bez bazénu. Poloha domu: pláž - max. 500 m, centrum - max. 1,3 km. Typ ubytování: Trilo 4/5/6/7/8 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 zpravidla menší ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa. Cena za apartmán v termínu od 29.8.- 9.9.2009 při obsazení TRILO 8 osmy osobami a v tomto typu domu je 8 320,- CZK. Objednat lze zde.

Pokud Vás zajímá jaké je aktuální počasí ve vybraných italských letoviscích koukněte zde.

Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!