Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aktualně: Létání je bezpečné

letadloCestující je čím dál více frustrovaný z poplatků a dalších potíží, ale může být rád, že ví, že rok 2009 byl úspěšným rokem pro leteckou bezpečnost. V roce 2009 byla nehodovost  druhá nejnižší v moderní historii letectví.  Rádi bychom si připoměli, že cestující jsou stále ve velmi dobrých rukou. Letectví je stále nejbezpečnější forma dopravy, a při pohledu na statistiky, se může stát že zanedlouho neuvidíme jakékoli nehody.  

Letecké nehody :  jeden případ na 1,4 milionu letů. Chcete-li, řečeno jinak, kdybyste létali každý den, mohli byste létat 3859 let bez nehody. Přišlo se na to, že ve 30% případů za leteckou nehodu může lidský prvek, tedy pilot či dispečeři na letišti. Jak se to může zlepšit?? Airolinie se zavazují ke kvalitnějšímu vzdělávání personálu. Doufejme tedy že rok 2010 bude ještě lepší.

Vložil/a: Daniel Česák 24.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.