Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Balada na SkyEurope

SkyEurope prodal 280tis letenek, které se ze dne na den staly bezcennými papíry.  Spousta klientů zůstává v místě dovolené anebo jim ani dovolená nezačne.  Bylo otázkou času, kdy na situaci zareaguje společnost Wizzair, která se pasovala do role zachránce a nabízí zvýhodněné letenky pro klienty SkyEurope.

Wizzair nabízí letenku za 30 Euro bez ohledu na datum odletu nebo destinaci.  Cena to není tak obrovská, ve chvíli kdy třeba sháníte letenku ze dne na den, ceny takových letenek bývají mnohonásobně vyšší, než pokud ji objednáte dlouho dopředu. Problém ale je, že tito klienti již jednou zaplatili, a nyní by měli platit znova?.  Jistě na vině určitě Wizzair není, jeho nabídka je šlechetná, je však škoda, jak se SkyEurope staví ke svým klientům, kteří do poslední chvíle důvěřovali této společnosti, ačkoli spoustě lidem bylo jasné, že společnost postupně padá ke dnu.

Vzniká otázka, jak krach SkyEurope se projeví v cenách letenek u jiných společností, jako je zmiňovaný Wizzair či Ryanair, který vykazuje miliardové zisky. Co si myslíte vy, budou ceny letenek stoupat nebo naopak klesat? Wizzair anebo i jiná společnost, pokud nasadí správnou politiku, by mohl zaujmout místo SkyEurope.

Pokud hledáte levné letenky za pár korun, nezapomeňte se registrovat na našem webu k odběru novinek z této sekce. To jak zažádat o odběr novinek najdete zde.

Vložil/a: Daniel Česák 02.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.