Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Bristol a dovolená na kole

Jízda na kole je ideální způsob, jak se udržet v dobré kondici – navíc při stále větších dopravních zácpách je to velmi efektivní způsob dopravy. Využijte této příležitosti a vychutnejte si podzim v Bristolu na kole!

 

Bristolu se nedávno dostalo oficiálního uznání coby „města přátelského k cyklistům“ (Cycling City), a to zejména za to, jak podporuje používání jízdních kol coby bezpečné, zdravé a praktické alternativy k dojíždění do práce, za vzděláním a za zábavou.

Bristol a celý kraj jižního Glocestershire získaly státní dotaci na budování cyklostezek a podporu cyklistiky coby alternativy k používání osobních aut. Po obdržení dotace začalo městské zastupitelstvo na projektu intenzivně pracovat – byl vytvořen realizační tým, který dostal vybudování stezek na starost. V současné době se uvažuje o významném rozšíření této sítě jak o cyklostezky podél silnic, tak ve volné přírodě, a též o řadě podpůrných projektů, například cyklistické škole pro malé děti.

Je docela dobře možné, že si kolo po návštěvě Bristolu zamilujete. Pokud se tomu tak skutečně stane, pak doufáme, že v této zdravé formě pohybu budete pokračovat.

Do Bristolu vás dopraví např. easyJet - jednosměrná letenka stojí od 739 Kč (včetně tax, poplatků a příručního zavazadla).

Půjčovna kol např. zde.

Zdroj: EasyJet

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!