Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

EasyJet je britskou národní jedničkou

Ilustrační foto

Letecká společnost EasyJet se stala jedničkou v počtu přepravených osob ve Velké Británii.  V roce 2009 EasyJet přepravil z letišť ve Velké Británii přes 28 milionů pasažérů. Ještě před 15 lety tato společnost měla pouhá dvě letadla, nyní operuje na 16 letištích v Británii, a po Evropě na dalších desítkách letišť. EasyJet očekává v letošním roce další až 10% růst po celé Evropě a hodlá přepravit až 50 mil. cestujících. V současné době EasyJet lítá na více než 500 trasách s flotilou o počtu 200 letadel.

Náš web pravidelně informuje o akčních letenkách za pár korun - do 1tis. Kč vč. tax - a to nejen společnosti EasyJet. Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.03.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.