Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Eurolines nabízí druhou jízdenku zdarma

Ilustrační foto. EurolinesAž do 28. března si můžete u Eurolines koupit dvě jízdenky za cenu jedné. Jak můžou vypadat výsledné ceny?

Cena je za jeden směr.

Za cenu do 1 tisíce korun vás a spolucestující osobu Eurolines doveze do Vídně nebo Drážďan, Za cenu do 2 tisíce korun vás a spolucestující osobu Eurolines doveze do Berlína, Mnichova, Norimberku anebo Regensburgu. Za cenu do 2 500,- Kč pak Frankfurtu, Kolína, Aachenu, Heidelbergu, Hamburgu, Stuttgartu, Kodaně nebo Záhřebu. Za Paříž, Amsterdam, Rotterdam, Brusel, Gent, Štrasburk, Nancy a Londýn bude po vás Eurolines požadovak max. 3 000,-Kč. A pro zajímavost, pokud byste chtěli se dopravit autobusem do Barcelony, mělo by vás to vyjít do 5 000,-Kč.

Podmínky:shodný termín a destinace na obou jízdenkách;není možné měnit nebo poskytnout další slevy; storno je možné pouze u jízdenek s pojištěním storna / zrušení cesty - využijte od Evropské Cestovní Pojišťovny za 190 Kč / osoba

Více na Eurolines.


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Články o levném ubytování
Mohlo by vás zajímat: Levné letenky pod 500,- Kč vč. tax!

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.