Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Britské festivaly

O festivalech v Čechách a na Moravě, případně na Slovensku toho asi slýchaváme hodně. Ale co festivaly třeba ... v Británii. Pro některé zvás by mohlo být zajímavé si doletět na fesťák i do cizích luhů a hájů. Právě pro vás píši pár informací.

 

Od roku 1966 probíhá tzv. Notting Hill Carnival . Termín tohoto karnevalu je 30.-31.8.2009. Tento festival je jednim z největších v Evropě. V ulicích to žije, spousta barev, rytmických zvuků a Karibského jídla. Více než milion účastníku se nemůže mýlit ve své volbě karnevalu. :) Pokud hledáte ubytování zkuste tento link.

Edinburgh International Festival
Termín tohoto festivalu je od 14.8.-9.9.2009. Mezinárodní festival v Edinburghu transformuje jedno z nejkrásnějších světových měst do domů nejlepších tvůrců a výkonných umělců ve světě umění. Šest velkých divadel, několik menších míst a některé netradiční prezentace těch nejlepších z celého světa. Pokud hledáte ubytování zkuste tento link.

Nyní něco pro pivaře. London’s Great British Beer Festival. Termín 4-8.8.2009. Míchání dvou britských oblíbených věci, britský kapitál a britské pivo - to je vždy skvělá kombinace. Na začátku srpna na tomto festivalu najdete více než 450 různých piv a to jak z domácí britské produkce ale i mimo britské. Zajímalo by mě jestli tam bude české pivo. :) Pokud hledáte ubytování zkuste tento link.Bristol Harbour Festival. Termín 31.7.-2.8.2009. Vstup zdarma. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších volných festivalů v Británii. Bývá na něj i přes 200tis návštěvníků. Najdete na něm historické lodě, postavy, trhy, zábavu pro děti, ohňostroj, a skvělý výběr jídla a pití. Pokud hledáte ubytování zkuste tento link.

Pokud hledáte letenky, zkuste se podívat na mém webu do akcí, zda náhodou zrovna není nějaká slevová akce, kdy letenky stojí pár korun, anebo zkuste použít tento link, kde najdete také levné letenky.

Vložil/a: Daniel Česák 27.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.