Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

GermanWings a stávka německých pilotů

GermanWings

Letecká společnost Germanwings informovala, že i přes stávku německých pilotů naplánovanou na příští týden zrealizuje více než 60 % letů. Německý odborový svaz pilotů Cockpit nedávno vyzval své kolegy z Germanwings ke spoluúčasti na stávce v časovém období 22. – 25. února 2010.

S cílem minimalizovat důsledky plánované stávky připravili Germanwings pro své klienty náhradní letový plán. Společnost hodlá v časovém období stávky mezi pondělkem 22. února a čtvrtkem 25. února zrealizovat více než 400 letů. V případě klasického letového plánu by bylo ve to stejném časovém období bylo přibližně 600 leteckých spojení. Připravila a pravidelně jej aktualizován je také náhradní letový plán, zveřejněný na internetových stránkách společnosti.

Zákazníkům, kteří si u Germanwings zarezervovali lety, jejichž realizace vychází na dobu plánované stávky a chtěli by datum své cesty změnit, nabízí společnost možnost jednorázové bezplatné změny data cesty na jiný let s Germanwings. Předpokladem je, že původní let byl zarezervován do půlnoci 16. února 2010, nové datum cesty bude do 25. března 2010 a že místo odletu i cílová destinace zůstane stejná. Podrobnější informace jsou k dispozici na telefonní lince (+420) 246 019 695. Klienti, kterých se stávka dotkne, mohou letenky samozřejmě také stornovat a plnou částku za cenu letenky dostanou zpět. Aby zajistila co nejlepší péče o klienty a dostupnost kontaktních osob, zvýšila společnost Germanwings také počet svých pracovníků na letištích. 

Vložil/a: Daniel Česák 19.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.