Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

GermanWings a stávka německých pilotů

GermanWings

Letecká společnost Germanwings informovala, že i přes stávku německých pilotů naplánovanou na příští týden zrealizuje více než 60 % letů. Německý odborový svaz pilotů Cockpit nedávno vyzval své kolegy z Germanwings ke spoluúčasti na stávce v časovém období 22. – 25. února 2010.

S cílem minimalizovat důsledky plánované stávky připravili Germanwings pro své klienty náhradní letový plán. Společnost hodlá v časovém období stávky mezi pondělkem 22. února a čtvrtkem 25. února zrealizovat více než 400 letů. V případě klasického letového plánu by bylo ve to stejném časovém období bylo přibližně 600 leteckých spojení. Připravila a pravidelně jej aktualizován je také náhradní letový plán, zveřejněný na internetových stránkách společnosti.

Zákazníkům, kteří si u Germanwings zarezervovali lety, jejichž realizace vychází na dobu plánované stávky a chtěli by datum své cesty změnit, nabízí společnost možnost jednorázové bezplatné změny data cesty na jiný let s Germanwings. Předpokladem je, že původní let byl zarezervován do půlnoci 16. února 2010, nové datum cesty bude do 25. března 2010 a že místo odletu i cílová destinace zůstane stejná. Podrobnější informace jsou k dispozici na telefonní lince (+420) 246 019 695. Klienti, kterých se stávka dotkne, mohou letenky samozřejmě také stornovat a plnou částku za cenu letenky dostanou zpět. Aby zajistila co nejlepší péče o klienty a dostupnost kontaktních osob, zvýšila společnost Germanwings také počet svých pracovníků na letištích. 

Vložil/a: Daniel Česák 19.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!