Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Kontrolujte vodu! Říká nový předpis v USA

vodaV USA všechny letecké společnosti budou muset hlídat čistotu pitné vody a případně vodu pravidelně dezinfikovat.EPA Environmental Protection Agency poprvé přizpůsobí předpisy pro veřejné vodovodní systémy, tak že i v letadlech bude muset docházet k pravidelným kontrolám kvality pitné vody.

Tato změna, na které se 5 let pracovalo, ovlivní min. 63 leteckých společností a 7 300 letadel vznášejícími se nad USA. EPA očekává roční náklady ve výši + 7mil. dolarů. A proč tento předpis vznikl? V roce 2004 bylo zjištěno, že některé americké letecké společnosti neměli v souladu s obecnými normami na čistou vodu svou pitnou vodu v letadlech.

Pokud se Vám článek líbil, můžete pro něj hlasovat na

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.