Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Získejte slevy     

Jak získat slevy?

Náš webový portál vám zajistil slevy u vybraných partnerů. Díky tomu může být vaše dovolená o něco levnější. Počet partnerů hodláme rozšiřovat a postupně u nás najdete partnery, kteří nabízejí i jiné než ubytovací služby.

Za jakých podmínek je možné čerpat slevy? Nejdůležitější je se u nás zaregistrovat. Registrace je zdarma. Pokud hodláte využít slevy či jiné výhody, je nutné při registraci zadat také vaše skutečné jméno a příjmení. Několikrát během týdne budeme zveřejňovat aktuální nabídky partnerů. Pokud si přejete být informování o každé nové nabídce, je možné na konci článku si zaškrtnout položku subscribe. Pokud si z nabídky vyberete, do registračního formuláře musíte vepsat tyto údaje z vaší registrace na našem webu:

ID, email, jméno a příjmení. Tyto údaje vidíte vždy, když se přihlásíte na našem webu. Údaje jsou v horním pravém rohu stránky.

Objednávka zájezdu vždy probíhá na stránkách partnera. Případné reklamace, připomínky, dotazy k ubytování směřujte vždy na našeho partnera. My vám pouze prezentujeme nabídky a slevy našich partnerů. Pokud si nebudete jisti, jak požádat o slevu u partnera, obraťte se s dotazem na nás.

Vložil/a: Daniel Česák 11.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.