Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Získejte slevy     

Jak získat slevy?

Náš webový portál vám zajistil slevy u vybraných partnerů. Díky tomu může být vaše dovolená o něco levnější. Počet partnerů hodláme rozšiřovat a postupně u nás najdete partnery, kteří nabízejí i jiné než ubytovací služby.

Za jakých podmínek je možné čerpat slevy? Nejdůležitější je se u nás zaregistrovat. Registrace je zdarma. Pokud hodláte využít slevy či jiné výhody, je nutné při registraci zadat také vaše skutečné jméno a příjmení. Několikrát během týdne budeme zveřejňovat aktuální nabídky partnerů. Pokud si přejete být informování o každé nové nabídce, je možné na konci článku si zaškrtnout položku subscribe. Pokud si z nabídky vyberete, do registračního formuláře musíte vepsat tyto údaje z vaší registrace na našem webu:

ID, email, jméno a příjmení. Tyto údaje vidíte vždy, když se přihlásíte na našem webu. Údaje jsou v horním pravém rohu stránky.

Objednávka zájezdu vždy probíhá na stránkách partnera. Případné reklamace, připomínky, dotazy k ubytování směřujte vždy na našeho partnera. My vám pouze prezentujeme nabídky a slevy našich partnerů. Pokud si nebudete jisti, jak požádat o slevu u partnera, obraťte se s dotazem na nás.

Vložil/a: Daniel Česák 11.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!