Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Krátce: Označení hotelových pokojů v zahraničí

Levné letenky Praha,hotelové pokojeUž jste si chtěli objednat pokoj v penzionu, hostelu či hotelu v zahraničí a překvapilo vás označení pokojů?

Single room - pokoj s jednou postelí
Double room - pokoj s manželskou postelí pro dvě osoby
Twin room - pokoj pro dvě osoby, ale s oddělenými postelemi.

Pokud u označení pokoje je slovní spojení "Shared Bathroom", znamená to, že pokoj nemá svou vlastní koupelnu, ta je pak sdílená v nějakém společném prostoru s jinými hosty ubytovacího zařízení.

Ty nejlevnější pokoje pak jsou ty, kde v jednom pokoji nejste sami. V pokoji může přespávat klidně i více než 8 lidí (dle typu pokoje). Jakési soukromí zajišťují maximálně závěsy.

Jaké máte zkušenosti s tímto typem ubytování? V této diskuzi neváhejte přidat svůj názor, radu či zkušenost. Případně do diskuze můžete vepsat vámi známé označení pokoje, které není v tomto krátkém článku popsáno.

Vložil/a: Daniel Česák 23.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.