Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

S Aer Lingus jen za cenu poplatků

Aer lingus

Irský dopravce Aer Lingus nabízí do konce dnešního dne letenky za cenu poplatků. Po letmém pohledu do ceníků musíme konstatovat, že již mnoho letenek za cenu poplatků nezbývá. Většinou lze sehnat letenku za cenu poplatků ve směru z Prahy do Dublinu. Zpět je to již horší.

Aer Lingus je irský dopravce, z části vlastněný státem - 25%. Sídlo společnosti je na dublinském letišti. Aer Lingus lítá do ČR pouze na jedné trase - Praha-Dublin. Hlavní rival aerolinky je další irský dopravce - Ryanair. V roce 2009 vlastnila společnost Aer Lingus 43 letadel.

Aer Lingus nabízí lety do zámoří - USA. Ceny do USA se pohybují i pod 11tis. za zpáteční letenku vč. tax.

Jak vypadá výsledná cena? Například v termínu 23. 3. odlet z Prahy, přílet do Prahy pak 4. 4. zaplatíte za dvě osoby, oba směry, vč. tax 4 927,- Kč.

Slevu hodnotíme jako zajímavou nikoliv však nijak závratně. Pravda, běžně letenka do Irska stojí u tohoto dopravce i 3 000,- Kč za jednu osobu - a více. Na druhou stranu, Ryanair vám nabídne letenky do Dublinu za nižší cenu.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na ještě levnější letenky.


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Levné ubytování na Krétě
Mohlo by vás zajímat: Informace o letištích

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.