Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Aktuálně: Komplikuje se situace na letišti Praha Ruzyně

Ilustrační fotoPlné ruce práce mají na letišti Praha Ruzyně. Letiště již vydalo upozornění na možné zpožďování letů.

Ač to tak nevypadá, ještě stále nepřišlo do Prahy nejsilnější pásmo srážek, To zůstává téměř celý den na Moravě. Srážky ale zesilují i u Prahy. To by mohlo významně zhoršit situaci.

Dnes již byla uzavřena některá letiště v Evropě. Např. ve Francii v městě Carcassonne, nebo ve Velké Británii v Edinburghu. Více jsme o tom psali v tomto článku.

Špatná situace je také na některých francouzských letištích. Aktuálně jsou uzavřena letiště Grenoble, Nimes and Carcassonne. Pokud jste měli letět s Ryanair, a byl vám zrušen let, více informací najdete v tomto našem článku.

Brněnské letiště hlásí také problémy. Některé lety nabírají zpoždění. Hrozí i úplné zrušení některých letů. Aktuální letový řád naleznete zde. V tomto řádu najdete, které konkrétní lety jsou zpožděné nebo zrušené. Případné zrušení či zpoždění je závislé na meteorologické situaci.

Pokud plánujete letět z Prahy Ruzyně tak více informací o plánovaných letech se dozvíte u daných leteckých společností nebo na informacích Letiště Praha na telefonních číslech, která jsou k dispozici nonstop: 220 113 314, 220 113 321

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích
Mohlo by vás zajímat: Levné letenky od 50,- Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.