Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Letiště     

Letiště Wroclaw

Ilustrační letiště, levné letenky, RyanairNa našem webu často píšeme o levných letenkách nejen z Prahy či Bratislavy, ale také z Katowic nebo Wroclawy. Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na nejlevnější letenky na trhu.V tomto článku vám přiblížíme některé praktické informace o aeroportu ve Wroclawy.

Letiště Wroclaw je nedaleko města stejného názvu. Tento vzdušný přístav využívají letecké společnosti jako např. Ryanair nebo Wizzair. Dopravní obslužnost letiště je dobrá. Z Wroclawy je možné jet na letiště autobusovými linkami 406 nebo noční linka 249. Autobus 406 jezdí přes týden každých 20-30min. O víkendu každých 40min. Cena jízdenky z letiště do Wroclawy je v rozmezí 2,4-2,8 PLN, takže k dnešnímu dni něco kolem 16 Kč. Více informací naleznete zde.

 

 

Doprava autem - parkování

Pokud se chystáte do Wroclawy autem, tuto volbu hodnotíme jako nejlepší, je možné u letiště zaparkovat na hlídaném parkovišti. Pozor, doprava ve městě často kolabuje, tvoří se kolony apod. Počítejte i s hodinovým průjezdem města. Vzdálenost Wroclawy z Hradce Králové je přibližně 170km, tedy necelé tři hodiny jízdy autem. Parking má kapacitu cca. 850 aut. Pokud zde budete stát  max. 2h, zaplatíte 3 PLN. Pokud jde o dlouhodobé stání, tak prvních 24h stojí 50 PLN, za tři dny zaplatíte 124 PLN, za 4 dny pak 139 PLN. Týden stání stojí 184 PLN. Na této stránce najdete kalkulátor parkovného.

Další celkem zajímé parkování ve Wroclawy najdete na ulici Zemská 44A. Např. cena za parkování od čtvrtku 12:00 do pondělí 12:00 je 84 PLN, tedy cca. 500,- Kč. Týdenní stání pak stojí 90 PLN. Výhodou také je, že vás zaměstnanec parkoviště zdarma převeze tranzitem z parkoviště na letiště, a po návratu zase z letiště na parkoviště. Stačilo pouze poslat sms, či zavolat, a do 10 min. bylo auto přistaveno.  Zde je link, kde lze si parkovací místo objednat.

Mapa terminálu:

Letiště Wroclaw

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.