Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Letenky do USA pro dvě osoby za 19tis Kč?

New YorkRelativně často na našem webu čtete zprávy o levných letech po Evropě. Lze se však levně dostat i mimo "starý" kontinent? Co takhle levné letenky do USA? Anebo naopak jak se nejlevněji dostat do Asie? Pokud se vám podařilo levně do podobných končin dostat letadlem, neváhejte v komentáři se o zkušenost podělit.


Celkem zajímavou nabídku poskytuje společnost Air Asia X o které jsme nedávno psali v souvislosti s letištěm Praha. V současnosti tato asijská společnost lítá - pro nás nejblíže - z Londýna. Je tedy nutné se dostat do Londýna. Dostat se do Londýna za pár korun, není zas takový problém, jak asi pravidelní čtenáři tuší. Zvláště lety z Bratislavy a Brna jsou dostupné. Po krachu SkyEurope, je o něco méně na výběr letů z Prahy. Dnes je možné se do Londýna z Prahy dostat např. s Wizzair.


Air Asia X nabízí z Londýna jeden směr a to do Malajsie a města Kuala Lumpur. A kolik to tedy stojí? Našel jsem lety - a nejedná se o výjimku - které stojí cca. 23tis za dvě osoby tam a zpět včetně tax. Pamatujte, že v ceně nejsou zavazadla. Zřejmě u tak dlouhého letu si nevystačíte s příručním zavazadlem, které je samozřejmě zdarma.


Další zajímavou možností je letět z Dublinu do USA. Nízkonákladová Irská společnost Aer Lingus nabízí přímé linky z Dublinu do několika americký měst včetně New Yorku, Bostonu a San Francisca. Cena za let Dublin-Boston je cca. 19tis za dvě osoby tam a zpět včetně tax, opět bez zavazadel. Čím více dopředu objednáváte, tím je cena nižší. Lety z Prahy do Dublinu vás mohou vyjít i pod 500Kč za osobu bez zavazadel. Registrujte se k odběru novinek, a nechte se o podobných akčních nabídkách informovat.

Samozřejmě je možné přibližně stejné ceny nalézt i jinde např. zde. V článku jsme se ale zaměřili na nízkonákladové letecké společnosti, které za uváděnou cenu létají celkem běžně a ne jen když vyhlásí nějakou slevovou akci na pár termínů.

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.