Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Letenky do USA pro dvě osoby za 19tis Kč?

New YorkRelativně často na našem webu čtete zprávy o levných letech po Evropě. Lze se však levně dostat i mimo "starý" kontinent? Co takhle levné letenky do USA? Anebo naopak jak se nejlevněji dostat do Asie? Pokud se vám podařilo levně do podobných končin dostat letadlem, neváhejte v komentáři se o zkušenost podělit.


Celkem zajímavou nabídku poskytuje společnost Air Asia X o které jsme nedávno psali v souvislosti s letištěm Praha. V současnosti tato asijská společnost lítá - pro nás nejblíže - z Londýna. Je tedy nutné se dostat do Londýna. Dostat se do Londýna za pár korun, není zas takový problém, jak asi pravidelní čtenáři tuší. Zvláště lety z Bratislavy a Brna jsou dostupné. Po krachu SkyEurope, je o něco méně na výběr letů z Prahy. Dnes je možné se do Londýna z Prahy dostat např. s Wizzair.


Air Asia X nabízí z Londýna jeden směr a to do Malajsie a města Kuala Lumpur. A kolik to tedy stojí? Našel jsem lety - a nejedná se o výjimku - které stojí cca. 23tis za dvě osoby tam a zpět včetně tax. Pamatujte, že v ceně nejsou zavazadla. Zřejmě u tak dlouhého letu si nevystačíte s příručním zavazadlem, které je samozřejmě zdarma.


Další zajímavou možností je letět z Dublinu do USA. Nízkonákladová Irská společnost Aer Lingus nabízí přímé linky z Dublinu do několika americký měst včetně New Yorku, Bostonu a San Francisca. Cena za let Dublin-Boston je cca. 19tis za dvě osoby tam a zpět včetně tax, opět bez zavazadel. Čím více dopředu objednáváte, tím je cena nižší. Lety z Prahy do Dublinu vás mohou vyjít i pod 500Kč za osobu bez zavazadel. Registrujte se k odběru novinek, a nechte se o podobných akčních nabídkách informovat.

Samozřejmě je možné přibližně stejné ceny nalézt i jinde např. zde. V článku jsme se ale zaměřili na nízkonákladové letecké společnosti, které za uváděnou cenu létají celkem běžně a ne jen když vyhlásí nějakou slevovou akci na pár termínů.

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!