Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Jak si nechat zasílat novinky z našeho serveru

Zprovoznili jsme pro Vás funkci zasílání novinek. Toto se obzvláště hodí při hledání levných letenek, kdy i během dne se ceny mohou měnit. Ve chvíli kdy zveřejníme akční cenu a vy si zažádáte o zasílání novinek ze sekce "akce", tak do 10min na Váš email příjde zpráva o změně obsahu v sekci "akce". Postup je jednoduchý.Předem je nutné, aby jste se zaregistrovali na našem webu. Automaticky se vám při vytvoření profilu nastaví odběr informací o akčních letenkách. V případě, že máte zájem jen o informace o nejlevnějších letenkách, tak máte hotovo.

Pokud chcete odebírat i informace z jiných kategorií článků, cestopisy, aktuality apod. pokračujte podle návodu dále.

Na konci každého článku je položka Subscribe. Rozklikněte a vyberte si co chcete sledovat - zda všechny články nebo pouze kategorii článků. Pokud tedy chcete sledovat pouze akční ceny, tak přejděte na jakýkoli článek který je v sekci akční ceny, tlačítko v horní části stránky "Levné letenky".

Pozor! Pokud zaškrtnete "To Článek content" bude Vám chodit i několik emailů denně. Doporučuji zaškrtávat pouze "To content in akce" - tím zajistíte, že vám budou chodit zprávy o všech cenových akcích.

Snad vám napoví i obrázek.

Případné dotazy nám piště na email - info_zavináč_radicestujeme.eu (_zavináč_ nahraďte zavináčem :) Na uvedeném emailu přijímáme i vaše cestopisy a zkušenosti, které pak zveřejníme na tomto webu.

Vložil/a: Daniel Česák 24.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!