Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Jak si nechat zasílat novinky z našeho serveru

Zprovoznili jsme pro Vás funkci zasílání novinek. Toto se obzvláště hodí při hledání levných letenek, kdy i během dne se ceny mohou měnit. Ve chvíli kdy zveřejníme akční cenu a vy si zažádáte o zasílání novinek ze sekce "akce", tak do 10min na Váš email příjde zpráva o změně obsahu v sekci "akce". Postup je jednoduchý.Předem je nutné, aby jste se zaregistrovali na našem webu. Automaticky se vám při vytvoření profilu nastaví odběr informací o akčních letenkách. V případě, že máte zájem jen o informace o nejlevnějších letenkách, tak máte hotovo.

Pokud chcete odebírat i informace z jiných kategorií článků, cestopisy, aktuality apod. pokračujte podle návodu dále.

Na konci každého článku je položka Subscribe. Rozklikněte a vyberte si co chcete sledovat - zda všechny články nebo pouze kategorii článků. Pokud tedy chcete sledovat pouze akční ceny, tak přejděte na jakýkoli článek který je v sekci akční ceny, tlačítko v horní části stránky "Levné letenky".

Pozor! Pokud zaškrtnete "To Článek content" bude Vám chodit i několik emailů denně. Doporučuji zaškrtávat pouze "To content in akce" - tím zajistíte, že vám budou chodit zprávy o všech cenových akcích.

Snad vám napoví i obrázek.

Případné dotazy nám piště na email - info_zavináč_radicestujeme.eu (_zavináč_ nahraďte zavináčem :) Na uvedeném emailu přijímáme i vaše cestopisy a zkušenosti, které pak zveřejníme na tomto webu.

Vložil/a: Daniel Česák 24.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.