Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Netradiční letadlo na pražském letišti

Ilustrační fotoOd 1. února 2010 se na letišti Praha/Ruzyně budete moci setkat s netradičním letadlem v barvách Letiště Praha a s nápisem Prague loves you. Letadlo Boeing 737- 800 s novým designem patří letecké společnosti Travel Service.

„Letadlo bude nasazeno na středně dlouhé charterové lety po Evropě, Středomoří a Blízkém východě,“ řekl Výkonný ředitel pro Letecký obchod, marketing a řízení produktu Letiště Praha, Stanislav Zeman, a dodal: „Letadlo se výrazně liší od ostatních a má navnadit všechny cestující, aby přiletěli do Prahy, ať už na dovolenou nebo na pracovní cestu.“

 

 

Celý koncept je založený na myšlence „Praha vás miluje“ a nebude se vám chtít vracet domů. Na letadle je kromě brandingu využito jednoduchého nápaditého grafického prvku v podobě razítka s nápisem Prague loves you, kdy výraz „loves“ je znázorněn klasickým jednoduchým symbolem srdce.

Zdroj: tisková zpráva Letiště Praha

 


Vložil/a: Daniel Česák 18.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.