Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Netradiční letadlo na pražském letišti

Ilustrační fotoOd 1. února 2010 se na letišti Praha/Ruzyně budete moci setkat s netradičním letadlem v barvách Letiště Praha a s nápisem Prague loves you. Letadlo Boeing 737- 800 s novým designem patří letecké společnosti Travel Service.

„Letadlo bude nasazeno na středně dlouhé charterové lety po Evropě, Středomoří a Blízkém východě,“ řekl Výkonný ředitel pro Letecký obchod, marketing a řízení produktu Letiště Praha, Stanislav Zeman, a dodal: „Letadlo se výrazně liší od ostatních a má navnadit všechny cestující, aby přiletěli do Prahy, ať už na dovolenou nebo na pracovní cestu.“

 

 

Celý koncept je založený na myšlence „Praha vás miluje“ a nebude se vám chtít vracet domů. Na letadle je kromě brandingu využito jednoduchého nápaditého grafického prvku v podobě razítka s nápisem Prague loves you, kdy výraz „loves“ je znázorněn klasickým jednoduchým symbolem srdce.

Zdroj: tisková zpráva Letiště Praha

 


Vložil/a: Daniel Česák 18.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!