Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Nová letecká linka Praha-Manchester

Levné letenky Praha-Frankfurt,Manchester, Bratislava-Milan, Wroclaw-Glasgow,Mallorca, Gran Canaria, Tenerife, RyanairBritská nízkonákladová společnost Jet2 před několika málo dny zahájila prodej letenek na nové pravidelné letecké spojení Praha – Manchester, které bude provozovat od 1. dubna 2010, a to každé pondělí, čtvrtek, pátek a neděli. Tato společnost dosud zajišťovala linku mezi českou metropolí, Leedsem a Edinburghem.

Jet2 je britská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Leedsu. Své základny má ještě v Belfastu, Blackpoolu,  Edingurghu, Manchesteru a Newcastlu. Nedávno oznámila otevření nové báze na mezinárodním letišti v East Midlands. Společnost Jet2 provozuje pravidelné i charterové lety po Evropě aktuálně do 40 destinací. Vznikla v roce 2002 a létat začala v únoru 2003. Od roku 2004 létá Jet2 také do Prahy. Flotilu společnosti tvoří více než tři desítky Boeingů. V roce 2005 vyhrála aerolinka Jet2 cenu za nejlepší britskou leteckou společnost poskytující pravidelné lety.

Cena jednosměrné letenky Praha – Manchester, včetně tax, by měla začínat na 19,99 £. Spojení mezi Prahou a Manchesterem doposud provozovaly společnosti bmi baby a České aerolinie.

Zdroj: Letiště Praha

Vložil/a: Daniel Česák 21.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.