Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Nová letecká linka Praha-Manchester

Levné letenky Praha-Frankfurt,Manchester, Bratislava-Milan, Wroclaw-Glasgow,Mallorca, Gran Canaria, Tenerife, RyanairBritská nízkonákladová společnost Jet2 před několika málo dny zahájila prodej letenek na nové pravidelné letecké spojení Praha – Manchester, které bude provozovat od 1. dubna 2010, a to každé pondělí, čtvrtek, pátek a neděli. Tato společnost dosud zajišťovala linku mezi českou metropolí, Leedsem a Edinburghem.

Jet2 je britská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Leedsu. Své základny má ještě v Belfastu, Blackpoolu,  Edingurghu, Manchesteru a Newcastlu. Nedávno oznámila otevření nové báze na mezinárodním letišti v East Midlands. Společnost Jet2 provozuje pravidelné i charterové lety po Evropě aktuálně do 40 destinací. Vznikla v roce 2002 a létat začala v únoru 2003. Od roku 2004 létá Jet2 také do Prahy. Flotilu společnosti tvoří více než tři desítky Boeingů. V roce 2005 vyhrála aerolinka Jet2 cenu za nejlepší britskou leteckou společnost poskytující pravidelné lety.

Cena jednosměrné letenky Praha – Manchester, včetně tax, by měla začínat na 19,99 £. Spojení mezi Prahou a Manchesterem doposud provozovaly společnosti bmi baby a České aerolinie.

Zdroj: Letiště Praha

Vložil/a: Daniel Česák 21.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!