Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Zašlete nám váš PR článek

Nabízíme vám tyto možnosti, jak zveřejnit zdarma váš obsah na našem webu.

Pokud jste zažili něco zajímavého, nebo se Vám líbil určitý kraj, země či hotel, napište svou recenzi, svůj cestopis. Tento cestopis nám pomocí formuláře níže zašlete. My jej zveřejníme pod názvem, který si zvolíte. Pokud máte svůj web, je možné na konec článku vložit odkaz na něj a úvést jej jako zdroj.

Pokud jste majitel ubytovacího zařízení, neváhejte se s námi spojit. Na našem webu hodláme zveřejňovat ty nejlepší nabídky ubytování.

Prosíme, aby v recenzi či cestopisu byly praktické informace, aby čtenáři při případné cestě na popisované místo byli co nejlépe připravení na případné problémy. Posílejte soubor ve formatu .doc,.rtf,.odt,.zip o max. velikosti 7MB.

 

Odesílatel:

Informace pro administratora webu, uveďte i váš email:

Soubor:

Spam ochrana: 4 + dva =


 

Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.