Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Plány společnosti GermanWings na příští rok

GermanWingsJiž sedm let působí v leteckém průmyslu společnost GermanWings. A nyní se aerolinka vyjádřila, jaké má plány do budoucna.

GermanWings jako svou prioritu představuje snahu zůstat v zisku, podobně jako tomu bylo v letošním roce. Další cíl společnosti je překročit magickou desetimilionovou příčku přepravních kapacit. V současné době provozuje společnost na evropském nebi celkem 130 letů z pěti německých základen - Kolín nad Rýnem/Bonn, Stuttgart, Berlín-Schönefeld, Hamburk a Dortmund.

V příštím roce plánuje letecká společnost výrazné rozšíření flotily o 4 letouny, z nichž 2 budou umístěny v Kolíně nad Rýnem, kde tak celkový počet dosáhne čísla 16. V letovém řádu pro nadcházející zimní sezonu je 8 nových cílů (Manchester, Hamburk, Benátky, Salcburk, Klagenfurt, Fuerteventura, Gran Canaria  a Tenerife), v příští letní sezoně přibudou minimálně další tři (Kodaň, Madrid a Santorini).

V rámci základny Kolín nad Rýnem zase Germanwings plánují nárůst přepravených pasažérů ze 4,1 milionu na 4,4 milionu. Do roku 2011 hodlají zvýšit svůj podíl na kolínském letišti ze stávajících 38 % na 50 %.


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Germanwings – německá nízkonákladová letecká společnost pro Evropu
Mohlo by vás zajímat: Co si koupíte za 130 korun? Třeba letenku

Vložil/a: Daniel Česák 10.12.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!