Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Plány společnosti GermanWings na příští rok

GermanWingsJiž sedm let působí v leteckém průmyslu společnost GermanWings. A nyní se aerolinka vyjádřila, jaké má plány do budoucna.

GermanWings jako svou prioritu představuje snahu zůstat v zisku, podobně jako tomu bylo v letošním roce. Další cíl společnosti je překročit magickou desetimilionovou příčku přepravních kapacit. V současné době provozuje společnost na evropském nebi celkem 130 letů z pěti německých základen - Kolín nad Rýnem/Bonn, Stuttgart, Berlín-Schönefeld, Hamburk a Dortmund.

V příštím roce plánuje letecká společnost výrazné rozšíření flotily o 4 letouny, z nichž 2 budou umístěny v Kolíně nad Rýnem, kde tak celkový počet dosáhne čísla 16. V letovém řádu pro nadcházející zimní sezonu je 8 nových cílů (Manchester, Hamburk, Benátky, Salcburk, Klagenfurt, Fuerteventura, Gran Canaria  a Tenerife), v příští letní sezoně přibudou minimálně další tři (Kodaň, Madrid a Santorini).

V rámci základny Kolín nad Rýnem zase Germanwings plánují nárůst přepravených pasažérů ze 4,1 milionu na 4,4 milionu. Do roku 2011 hodlají zvýšit svůj podíl na kolínském letišti ze stávajících 38 % na 50 %.


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Germanwings – německá nízkonákladová letecká společnost pro Evropu
Mohlo by vás zajímat: Co si koupíte za 130 korun? Třeba letenku

Vložil/a: Daniel Česák 10.12.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.