Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Problémy s platbou u Ryanairu

Ilustrační letiště, levné letenky, Ryanair

Představte si, že si u Ryanairu zakoupíte letenku. Vše proběhne v pořádku. Získáte rezervační číslo a částka je z účtu stržena. Jenže druhý den zjistíte, že částka je zpět na vašem účtu. Přesto v manageru vašeho letu se vše tváří v pořádku.

Přesně toto se stalo jedné naší pravidelné čtenářce. Zkontaktovat se s Ryanairem na polské telefonní číslo nešlo - číslo bylo nedostupné. Nakonec se paní nebo slečna zkontaktovala s dublinským letištěm na telefonním čísle 1042 00353 124 808 56. Pokud nezvládáte angličtinu a poprosíte nějakou další osobu, pamatujte, že letiště si ověřuje, zda hovoří s oprávněnou osobou - tedy tím, kdo letenku zabookoval. Kontrola probíhá tak, že se zeptají např. na vaší adresu, tu kterou jste uvedli do objednávky.

Problém se nakonec vyřešil sám, po 13 dnech si Ryanair platbu opět stáhl z účtu.

Vaše zkušenosti uvítáme také. Pište na email info@radicestujeme.eu .

 

Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Získejte slevy na ubytování v Itálii Gargánu
Mohlo by vás zajímat: Akční letenky i pod 500,- Kč za osobu

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.03.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.