Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Skyeurope smí létat pouze do října!

Je škoda, že firma Skyeurope má dnes tak velké problémy. Pro nás zákazníky by bylo určitě lepší, kdyby tato firma přežila a držela se své cenové politiky a tím konkurovala firmě Ryanair.

Skyeurope má zase o starost více. Musí přesvědčit o své schopnosti přežít nejen klienty nebo věřitele či případného investora ale také slovenský Letecký úřad. Pokud aerolinky v problémech neprokážou, že mají zajištěné financování na další měsíce, nebudou od 25. října smět létat. Ten den vyprší platnost dočasné licence.

To je špatná zpráva. Přesto všechno se Skyeuope snaží najít a přesvědčit nového investora. Údajně jedná se třemi zájemci. V době krize nejen leteckého průmyslu, je těžko uvěřitelné.

Skyeurope má podobný obchodní model jako Ryanair. Při některých slevových akcích nabízí velmi levné letenky ale spolehá  na to, že klient si zakoupí nejen letenku ale i něco navíc.

U Ryanair tento model funguje velmi dobře. Narozdíl od Ryanair ale Skyeurope nabízí více cílových destinací z Prahy. Např. Paříž, Kodaň, Lisabon, Řím atd.

Vložil/a: Daniel Česák 30.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.