Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

EasyJet rozšiřuje své aktivity v Praze

Ilustrační foto

Nízkonákladová letecká společnost EasyJet očekává letos, že přepravy z Prahy až 375tis. cestujících. EasyJet rozšiřuje v Praze své aktivity a již zavedla novou linku Praha-Paříž, a brzy začne lítat z Prahy také do Amsterdamu a Doncesteru. Již jsme také párkrát upozornily na zajímavé ceny letenek na těchto trasách. Aktuální akční letenky - i pod 500,- Kč za let vč. tax - hledejte zde.

„Češi se snaží získat za své peníze nejlepší služby. easyJet zareagoval na velký potenciál, který český trh pro nízkonákladové společnosti představuje. Na pražském letišti rosteme a zdvojnásobujeme svoji nabídku, což znamená téměř o 20 letů týdně více,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Německo, Polsko, pobaltské a skandinávské země.

Aerolinie easyJet jsou jednou z mála leteckých společností na celém světě, která vykázala zisk i v období celosvětové finanční recese. Společnosti easyJet se dařilo v roce 2009 nejlépe ze všech evropských leteckých společností. Pro letošní rok očekává easyJet narůst příjmů o dalších 10 % a zvýšení počtu pasažérů na 50 milionů. „Společnosti easyJet jde především o nejnižší ceny letenek a nejlépe dostupná letiště,“ říká Verena Keimer.

Za dlouhodobě kladnými zisky společnosti easyJet stojí nejen propracovaná letecká a obchodní strategie, ale i pečlivá práce s náklady. easyJet se snaží redukovat zbytečné náklady několika způsoby. Stěžejní úsporu představuje prodávání letenek napřímo pouze prostřednictvím internetové stránky www.easyJet.com, díky čemuž easyJet nemusí platit provize zprostředkovatelům.

EasyJet letecké destinaceOdkdy létá do této destinaceKolikrát týdněCena vč. DPH při rezrvaci 61 dní dopředu
Praha – Londýn StanstedOd 23. září 19997xod 619 Kč
Praha – Londýn GatwickOd 23. dubna 200413xod 619 Kč
Praha - MilánOd 23. dubna 20047xod 619 Kč
Praha - PařížOd 15. prosince 20067xod 689 Kč
Praha - DoncasterOd 28. března 20103xod 689 Kč
Praha - AmsterdamOd 20. dubna 20107xod 689 Kč
Praha  - BristolOd 31. března 20027xod 689 Kč

 

Zdroj: tisková zpráva Letiště Praha

Vložil/a: Daniel Česák 30.03.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.