Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair bude nabízet lety do Řecka

Ilustrační letiště, levné letenky, Ryanair

Konečně Ryanair začne nabízet lety na jihovýchod Evropy - do Řecka. Ryanair má v plánu nabízet lety na řecké ostrovy Rhodos, Kos a do města Volos.

Na uvedené ostrovy začne létat od 10. května letošního roku. Na všechny tři ostrovy bude vypravovat letadla z letiště v Milaně. Z Frankfurtu pak pouze na Kos a do města Volos. Z italské Pisy pouze na ostrov Rhodos.

 
Levné ubytování na Krétě nebo Korfu

Získejte levnou dovolenou, získejte levné ubytování na Korfu. S námi dostanete až 10% slevu na ubytování na ostrově Kréta.

Ceny apartmánů na Krétě již od 36 €. Ceny apartmánů na Korfu již od 18 €.

Ryanair tradičně nabízí velmi levné letenky. Lze tedy očekávat, že do Řecka se bude moci lítat za méně peněz, než tomu bylo do teď. Z Prahy s přestupem ve Frankfurtu.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek nejen od Ryanairu.

Vložil/a: Daniel Česák 26.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.