Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Ryanair nabízí Letišti Praha více letových tras

Ilustrační foto - Ryanair

V nedávné době Ryanair rozšířil počet svých leteckých základen o Maltu. Tento týden pak poslal nabídku Letišti Praha, že za určitých podmínek zřídí leteckou základnu v Praze.

Jako podmínku si klade snížení letištních poplatků, o čemž zrovna moc nechce letiště slyšet. Ryanair nabídl Praze 33 nových destinací. Jak by to mohlo nakonec vypadat?

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek - pod 1 tis. Kč vč. tax.

 

Mimořádná zpráva: Ryanair se stahuje z Prahy

Dnes Ryanair lítá z Prahy pouze do čtyř destinací. Pokud se potřebujete dopravit např. na Kanárské ostrovy, nebo někam jinam za teplem musíte přestupovat ve Frankfurtu, nebo se dopravit aspoň do Bratislavy či Wroclawy odkud lítá Ryanair do více destinací. Pokud by byla základna v Praze, určitě by se nabídka levných letenek obohatila o nějakou tu letní destinaci. Cestování za teplem - třeba na Kanáry - by zlevnilo a bylo by jednodušší.

Zatím to ale vypadá tak, že letiště o snížení poplatků nechce ani slyšet, a tím pádem cestující, kteří využívají akčních letenek u Ryanairu budou nadále využívat jiná letiště, než to naše pražské.

Průměrná cena letenky u Ryanairu je neskutečných cca. 900,- Kč.

Vložil/a: Daniel Česák 06.03.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.