Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair otevřel další svou základnu, Praha to však není

Ilustrační letiště, levné letenky, Ryanair

Ryanair otevřel svou další základnu, tentokrát v Oslu. Díky tomu nyní bude možné z Osla lítat levně do 27 míst Evropy. Předpokládaný počet odbavených cestujících za rok je 1,7mil. Jedná se o vůbec první Ryanair základnu v Norsku a o celkově 27. základnu Ryanairu. Navíc do 1. dubna je možné letět na nových trasách už od 66 NOK.

Zatím stále nejsou žádné zprávy o tom, jak dopadne jednání o vybudování základny v Praze. Pokud by základna v Praze vznikla, létání po Evropě by pro cestovatelé z Česka bylo podstatně levnější.

Akční letenky nejen od Ryanairu pro vás sepisujeme pravidelně, registrujte se zdarma, a budete včas vědět o výrazných slevách letenek - letenky i pod 500,- Kč vč. tax za let.

Kam bude Ryanair z Osla lítat:

Aarhus
Madrid
Alicante
Malaga
Barcelona
Milan
Berlin
Munich West
Brussels
Newcastle
Dublin
Palma
Dusseldorf (Wze)
Paris
Eindhoven
Riga
Faro
Stockholm
Gdansk
Valencia
Kaunas
Venice
Krakow
Wroclaw
La Rochelle
Zadar
London
 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.03.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.