Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Bude se platit v letadle za záchody?

Levné letenky RyanairU Ryanairu dělají vše proto, aby to tak bylo. Aerolinka totiž jedná s Boeingem, zda by bylo možné předělat letadlo Boeing 737 tak, aby na palubě bylo pouze jedno WC a před vstupem byla kasička.

Zbylé dvě toalety budou nahrazeny 6 sedadly pro cestující. Mluvčí Ryanairu Stephen McNamara řekl, že zpoplatnění toalet by se týkalo jen letů trvajících nejvýše hodinu a aerolinky doufají, že by jim to umožnilo snížit průměrnou cenu letenky nejméně o pět procent. Poplatek má činit jednu libru nebo jedno euro.

A protože neexistuje nějaké nařízení, které by stanovovalo povinnost mít na palubě vůbec nějaké WC, případně zda má být bezplatné, Ryanairu nebrání nic, co by Ryanair donutilo od záměru ustoupit.

Nutno dodat, že opravdu Ryanair nabízí snad nejlevnější letenky, někdy i za pár korun. Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek ne jen Ryanairu.

Pokud Ryanair dostojí slova, a nebude poplatek vybírat na letech trvající déle než hodinu, nemusí to být zase až tak obtěžující. I když určitě nestandardní to je. Ale to u Ryanairu není překvapení, ten totiž bývá průkopníkem v zavádění poplatků a novinek.

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Články o levném ubytování
Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích

 

Zdroj: server iHned

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.