Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Ryanair je v rekordním zisku

Všude slyšíme slovo finanční krize. Ale i v této době se může dařit letecké společnosti. Když taková společnost dokáže oslovit zákazníka, a dokáže snížit náklady, není se čemu divit, že vykazuje zisk.

 

Zisk největšího nízkonákladového dopravce v Evropě Ryanair stoupl o 550 procent na 136,5 milionu eur. Firma za výsledek vděčí velkému zlevnění paliv. I přes tento dobrý výsledek hodlá být Ryanair ostražitý. Bylo by dobré kdyby si z Ryanair vzala příklad společnost Skyeurope, která doufám, ustojí své nynější problémy. Pro nás zákazníky by bylo určitě lepší kdyby na našem trhu fungovali dvě stejně nízkocenově orientované letecké společnosti.

 

 

Ryanair začal rozšiřovat některé lety a to hlavně na jih, např. do italského města Pescara nebo na Sicílii. Naopak omezí přes zimu lety z Velké Británie. V Praze k žádným změnám nedochází. Škoda, hodily by se lety z Prahy někam  na jih i na tak proflákle destinace jako Řím, Barcelona atd.

 

Akční ceny nejen od Ryanair najdete zde.

Vložil/a: Daniel Česák 27.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.