Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Ski areál Lázeňský vrch - Lipová Lázně

cestování,lyžování, horská střediska, skipasy, skimapySki areál Lázeňský vrch se nachází v dolní části obce Lipová lázně a nabízí lyžařské vleky a sjezdovky pro začátečníky i pokročilé.

 

 

 

 

 

Aktuální stav sněhové pokrývky najdete zde.

Počet vleků: 4
Počet sjezdovek: 4
Provozní doba: Denně 9:00 - 20:00 hod.
Parkování: Parkoviště přímo u areálu vleků.

mapa

Ceník skipasů:

mapa

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Jak se do střediska dostanete:

Autem:

  • od Jeseníku (Polska): po silnici I/60 směr Lipová lázně, minout po levé straně most do areálu Lázní Schroth a po cca. 200 m odbočit doleva přes další most na parkoviště u penzionu Destila.
  • od Šumperka (Olomouce, Brna): po silnici I/44 přes Červenohorské sedlo směr Jeseník, na hlavní křižovatce v Jeseníku - Bukovicích (u čerpací stanice Agip) odbočit doleva na silnici I/60 (jihozápadní obchvat města Jeseník) a pokračovat směr Lipová lázně a dále viz od Jeseníku.
  • od Hanušovic (Hradce Králové, Prahy): po silnici II/369 přes Ramzovské sedlo směr Lipová lázně, odbočka k areálu je doprava cca. 2 km od kostela v obci (viz od Jeseníku).
  • od Bruntálu (Opavy, Ostravy): po silnici II/452 směr Vrbno pod Pradědem, na konci Vrbna na křižovatce doprava po silnici II/451 a následně II/450 směr Jeseník. Dále viz od Jeseníku.


Vlakem:
Železniční stanice Lipová Lázně je vzdálena cca. 2 km. Zastavují zde kromě osobních vlaků všechny rychlíkové spoje v relaci Brno - Olomouc - Jeseník a návazné spoje na motorové rychlíky Ostrava - Opava - Krnov - Jeseník.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!