Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Ski areál Lázeňský vrch - Lipová Lázně

cestování,lyžování, horská střediska, skipasy, skimapySki areál Lázeňský vrch se nachází v dolní části obce Lipová lázně a nabízí lyžařské vleky a sjezdovky pro začátečníky i pokročilé.

 

 

 

 

 

Aktuální stav sněhové pokrývky najdete zde.

Počet vleků: 4
Počet sjezdovek: 4
Provozní doba: Denně 9:00 - 20:00 hod.
Parkování: Parkoviště přímo u areálu vleků.

mapa

Ceník skipasů:

mapa

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Jak se do střediska dostanete:

Autem:

  • od Jeseníku (Polska): po silnici I/60 směr Lipová lázně, minout po levé straně most do areálu Lázní Schroth a po cca. 200 m odbočit doleva přes další most na parkoviště u penzionu Destila.
  • od Šumperka (Olomouce, Brna): po silnici I/44 přes Červenohorské sedlo směr Jeseník, na hlavní křižovatce v Jeseníku - Bukovicích (u čerpací stanice Agip) odbočit doleva na silnici I/60 (jihozápadní obchvat města Jeseník) a pokračovat směr Lipová lázně a dále viz od Jeseníku.
  • od Hanušovic (Hradce Králové, Prahy): po silnici II/369 přes Ramzovské sedlo směr Lipová lázně, odbočka k areálu je doprava cca. 2 km od kostela v obci (viz od Jeseníku).
  • od Bruntálu (Opavy, Ostravy): po silnici II/452 směr Vrbno pod Pradědem, na konci Vrbna na křižovatce doprava po silnici II/451 a následně II/450 směr Jeseník. Dále viz od Jeseníku.


Vlakem:
Železniční stanice Lipová Lázně je vzdálena cca. 2 km. Zastavují zde kromě osobních vlaků všechny rychlíkové spoje v relaci Brno - Olomouc - Jeseník a návazné spoje na motorové rychlíky Ostrava - Opava - Krnov - Jeseník.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.