Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Ski Areál Přemyslov

cestování,lyžování, horská střediska, skipasy, skimapySkiareál na Přemyslovském sedle v nadm. výšce 760–960 m n.m. patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v Jeseníkách. Součástí areálu jsou 4 sjezdové tratě se čtyřsedačkovou lanovkou a 2 vleky, parkoviště, restaurace, bufet, lyžařská škola, půjčovna a ski servis.

Aktuální stav sněhové pokrývky najdete zde.

 

 

 

 

 

Vleky: Vlek SINGLE o kapacitě 900 osob/hod., délce 300 m a převýšení 60 m; vlek KINDLE o kapacitě 450 osob/hod., délce 100 m a převýšení 30 m.
Parkování: Vlastní parkovací plocha přímo u areálu.
Večerní lyžování: Sjezdovka Esíčko, 18.30 - 21.00 hod.
Provozní doba: 8.30 - 16.00 hod. + 18.30 - 21.00 hod. večerní lyžování

mapa

mapa

 

Jak se do střediska dostanete:

Autem:

  • od Jeseníku (Polska): Po silnici I/44 přes Červenohorské sedlo směr Šumperk, v Loučné nad Desnou doprava po silnici III. třídy směr Nové Losiny.
  • od Šumperka (Olomouce, Brna): Po silnici I/44 směr Jeseník přes Velké Losiny, v Loučné nad Desnou doleva po silnici III. třídy směr Nové Losiny.
  • od Bruntálu (Opavy, Ostravy): Po silnici I/11 přes Rýmařov do Rapotína, zde odbočte doprava na I/44 směr Jeseník a dále pokračujte viz ze Šumperka.
  • Vlakem:
    Nejbližší železniční stanice Loučná nad Desnou - Rejhotice, odtud pokračujte dále skibusem zdarma.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.