Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Skiareál Malá Úpa

Malá UpaMalá Úpa má skiareál SKiMU který zahrnuje dva lyžařské areály. Středisko Pomezky - Má k dispozici dva vleky na dvou sjezdovkách. Nově se v letošní sezóně 2009/2010 otevírá i dětský SKiMU Park.  Jezdí se na přírodním sněhu. Středisko U kostela - Lyžuje se na šesti sjezdovkách se šesti vleky. Středisko disponuje třemi sněžnými děly pro zvýšení komfortu lyžařů.  Sjezdovka U kostela 400 je v provozu pro večerní lyžování každou středu od 18.00 do 21.00. Večerní lyžování je letos nově podporováno skibusy. Ve středisku je pro lyžaře otevřeno občerstvení. Pro podrobnějíš info - www.skimu.cz

 

Lyžařské sjezdovky:

Lyžařské vleky:

Ceník

Lyžuje se od 8.30 do 16.00 h. Skipas se prodává ve formě bezdotykové čipové karty, s vratnou zálohou 100 Kč. Platnost časových skipasů.


Snowpark SKiMU freestyleZOO park je situován na západním svahu v areálu U Kostela v nádmořské výšce 1070 m.n.m. a jedná se o jeden z vůbec nejvýše položených snowparků v Čechách. Nespornou výhodou je, že park má svůj vlastní 300 metrový vlek se snad nejhezčím výhledem na královnu českých hor, Sněžku.

Parkování na jednodenních parkovištích je pro návštěvníky lyžařského areálu ZDARMA (do vyčerpání kapacity, parkoviště je návštěvníkům k dispozici do 20.00 h). Poplatek na ostatních parkovištích činí 100 Kč/den

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Články o levném ubytování
Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích

 

Ski mapa:

mapa

mapa

Mala Upa

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.