Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Konec SkyEurope a nejen v Čechách

SkyEurope dnes definitivně končí. Společnost vyhlásila bankrot. Aerolinky to přisuzují hlavně menšímu množství klientů a provozním nákladům. SkyEurope již nemá dostatek finančních prostředků pro své lety. Lidé kteří si zakoupili letenky u této společnosti zřejmě přijdou o své peníze. SkyEurope informuje, že by měli postižení klienti vymáhat peníze po bance, pokud platili kreditkou, nebo cestovní agentuře. Poněkud podivné, ale jak je vidět, SkyEurope se k placení mít moc nebude.

Bankrot této letecké společnosti, postihl hlavně klienty v ČR a na Slovensku. Je to poprvé v dějinách, kdy Češi poprvé, v takovém množství, pocítí pád aerolinky.

Zajímavé je, že letecká společnost ani jeden rok nevykázala od svého vzniku zisk a i přesto tu s námi byla několik let. Tentokrát ji ale nepomohl ani avizovaný příchod nového investora.

Myslíte si, že je škoda, že aerolinky skončily? Jaké jste měly zkušenosti s touto leteckou společností?

Vložil/a: Daniel Česák 01.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.