Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

SkyEurope končí i v Praze?

Aktuálně: Právě se objevila informace na letišti Praha o zrušení letu do Paříže - odlet měl být v 19.20

Opět špatné zprávy o společnosti SkyEurope. Již nějaký čas jsem se obával, jestli SkyEurope se dokáže vzchopit. Po dnešku to vypadá se SkyEurope opravdu špatně, aspoň pro všechny odlety z Prahy.

Letiště Praha totiž podalo ultimátum společnosti SkyEurope - letecká společnost musí zaplatit své dluhy do zítřka, jinak nebudou letadla SkyEurope na letišti v Praze odbavována. Již nějaký čas, jsem pozastavil zveřejňování slevových akcí od SkyEurope, protože jsem si nebyl jistý, zda koupě u této společnosti je rozumná. Po dnešku se obávám, že by SkyEurope mohl přijít o další mateřskou základnu - již dříve přišla společnost o Vídeň - a zbude ji jen Bratislava.

Není ani jisté, zda při případném splnění ultimátu, dostanou klienti SkyEurope své peníze zpět. Sice se zřejmě ozvou ostatní dopravci s nabídkou náhradních letů, ale jak už bývá zvykem, klient SkyEurope opět bude muset zaplatit. A pokud peníze nedostane od SkyEurope zpět, let se může pěkně prodražit.

Co si myslíte vy, ustojí SkyEurope své současné problémy? Pište na konci článku v komentáři.

Vložil/a: Daniel Česák 31.08.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!