Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

SkyEurope končí i v Praze?

Aktuálně: Právě se objevila informace na letišti Praha o zrušení letu do Paříže - odlet měl být v 19.20

Opět špatné zprávy o společnosti SkyEurope. Již nějaký čas jsem se obával, jestli SkyEurope se dokáže vzchopit. Po dnešku to vypadá se SkyEurope opravdu špatně, aspoň pro všechny odlety z Prahy.

Letiště Praha totiž podalo ultimátum společnosti SkyEurope - letecká společnost musí zaplatit své dluhy do zítřka, jinak nebudou letadla SkyEurope na letišti v Praze odbavována. Již nějaký čas, jsem pozastavil zveřejňování slevových akcí od SkyEurope, protože jsem si nebyl jistý, zda koupě u této společnosti je rozumná. Po dnešku se obávám, že by SkyEurope mohl přijít o další mateřskou základnu - již dříve přišla společnost o Vídeň - a zbude ji jen Bratislava.

Není ani jisté, zda při případném splnění ultimátu, dostanou klienti SkyEurope své peníze zpět. Sice se zřejmě ozvou ostatní dopravci s nabídkou náhradních letů, ale jak už bývá zvykem, klient SkyEurope opět bude muset zaplatit. A pokud peníze nedostane od SkyEurope zpět, let se může pěkně prodražit.

Co si myslíte vy, ustojí SkyEurope své současné problémy? Pište na konci článku v komentáři.

Vložil/a: Daniel Česák 31.08.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.