Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky za polovinu

GermanWingsVčera jsme vás upozornili na slevovou akci společnosti Ryanair. Ta aktuálně nabízí letenky od 99,- Kč vč. tax. Dnes vám přiblížíme slevové akce společností GermanWings a bmibaby. Německá společnost GermanWings zajišťuje z Prahy především spojení s Německem. Konkrétně městem Bonn. Odtud lze ale pokračovat dále, např. do Moskvy. Bmibaby spojuje Prahu především s Britskými ostrovy.

GermanWings

GermanWings se chystá ke své první promo akci v tomto roce. Od čtvrtka 7.1 2010 11:30 do nedělní půlnoci bude v prodeji 200tis. letenek do čtyř desítek evropských destinací, a to na lety uskutečněné od 17.1 do 27.3 2010. Cena za letenku bude od 19.99 €. Více informací hledejte zde.

Objednávat je samozřejmě možné přímo u společnosti Ryanair.

Bmibaby

Tato společnost pro změnu nabízí slevu až 50% na všechny své letenky. Sleva je platná na všechny lety do 22. října 2010. Konečná podoba letenky by mohla vypadat takto:

odlet z Prahy do Manchesteru dne 19.3, přílet do Prahy 21.3, cena za osobu/cestu tam i zpět vč. tax je 1 172,- Kč. Více informací najdete na webu aerolinky.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na podobné - často ale i levnější - akční slevy letenek.

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích
Mohlo by vás zajímat: Levné letenky od 50,- Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!