Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky za polovinu

GermanWingsVčera jsme vás upozornili na slevovou akci společnosti Ryanair. Ta aktuálně nabízí letenky od 99,- Kč vč. tax. Dnes vám přiblížíme slevové akce společností GermanWings a bmibaby. Německá společnost GermanWings zajišťuje z Prahy především spojení s Německem. Konkrétně městem Bonn. Odtud lze ale pokračovat dále, např. do Moskvy. Bmibaby spojuje Prahu především s Britskými ostrovy.

GermanWings

GermanWings se chystá ke své první promo akci v tomto roce. Od čtvrtka 7.1 2010 11:30 do nedělní půlnoci bude v prodeji 200tis. letenek do čtyř desítek evropských destinací, a to na lety uskutečněné od 17.1 do 27.3 2010. Cena za letenku bude od 19.99 €. Více informací hledejte zde.

Objednávat je samozřejmě možné přímo u společnosti Ryanair.

Bmibaby

Tato společnost pro změnu nabízí slevu až 50% na všechny své letenky. Sleva je platná na všechny lety do 22. října 2010. Konečná podoba letenky by mohla vypadat takto:

odlet z Prahy do Manchesteru dne 19.3, přílet do Prahy 21.3, cena za osobu/cestu tam i zpět vč. tax je 1 172,- Kč. Více informací najdete na webu aerolinky.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na podobné - často ale i levnější - akční slevy letenek.

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích
Mohlo by vás zajímat: Levné letenky od 50,- Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.