Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Sopka na Islandu uzavřela letiště Praha

Ilustrační foto

Po spoustě evropských letišť, která byla uzavřena již včera, se dnes od 12hod. uzavřelo i letiště Praha. Tedy aspoň pro leteckou dopravu. Na letišti Praha jsou zrušeny všechny přílety i odlety. Zatím není jasné, jak dlouho bude výluka trvat.

Web kamera z Islandského Eyjafjallajökull.

Cestujícím, kteří mají dnes zrušenou letenku, umožní Letiště Praha zdarma výjezd z parkingu C – the best. Cestující musí přinést potvrzení od letecké společnosti o zrušeném letu dne 16.4.2010 na dispečink parkovišť přimo v budově Parkingu C

 

 

Ryanair v některých zemích nebude lítat až do středy

Erupce sopky na Islandu narušuje leteckou dopravu

Sbíráme pro vás akční letenky i pod 500,- Kč včetně tax

Důvodem výluky je uzavření části vzdušného prostoru v ČR. K uzavření vzdušného prostoru došlo kvůli erupcím na Islandu. Po 200 letech se zde probudila sopka Eyjafjallajökull. Ta nyní chrlí do atmosféry pro leteckou dopravu nebezpečný sopečný popílek. Již včera jsme vám přinesli zprávu o tom, která další letiště jsou uzavřena.

Aktuálně: Letiště Praha uvedlo, že lety z Prahy budou pozastaveny min. do pondělí 12:00 hod.

Vložil/a: Daniel Česák 16.04.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.