Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Wizzair nabízí odbavení online už i z Prahy

Ilustrační foto. Loď uvízla mezi ledovými krami.Wizz Air oznámil, že odbavení na internetu je aktuálně k dispozici i pro všechny pasažéry, kteří cestují z letiště v Praze. Služba je dostupná na wizzair.com od sedmi dnů až do tří hodin před plánovaným časem odletu, všem cestujícím se zavazadly i bez nich, a je provozována zdarma.

Dopravce zároveň ohlásil, že od 1. dubna 2010 bude klasické odbavení cestujících na letišti zpoplatněno. Za odbavení objednané při rezervaci letu cestující zaplatí 5 EUR (135,- Kč) a odbavení zajišťované v den odletu přímo na letišti bude zpoplatněno částkou 10 EUR (270,- Kč).

„Odbavení přes internet je velmi jednoduché a pohodlné. Svoji palubní vstupenku si cestující mohou vytisknout v klidu domova nebo kanceláře a na letišti pak rovnou zamířit k příslušnému východu k letadlu nebo k přepážce, cestují-li se zavazadly,“ řekl György Abrán, obchodní ředitel společnosti Wizz Air.

V současné době létá Wizz Air z Prahy do 15 destinací po celé Evropě, přičemž letní letový řád bude obohacen o destinace v Itálii (Bari) a Bulharsku (Burgas). Od 14. ledna 2010 probíhá na wizzair.com tradiční „Novoroční výprodej“. Na vybraných trasách je v nabídce
5 000 letenek.

Online odbaveni najdete zde.

Zdroj: wizzair.com

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Letenky i pod 500,- Kč vč. tax!
Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!