Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Wizzair nabízí odbavení online už i z Prahy

Ilustrační foto. Loď uvízla mezi ledovými krami.Wizz Air oznámil, že odbavení na internetu je aktuálně k dispozici i pro všechny pasažéry, kteří cestují z letiště v Praze. Služba je dostupná na wizzair.com od sedmi dnů až do tří hodin před plánovaným časem odletu, všem cestujícím se zavazadly i bez nich, a je provozována zdarma.

Dopravce zároveň ohlásil, že od 1. dubna 2010 bude klasické odbavení cestujících na letišti zpoplatněno. Za odbavení objednané při rezervaci letu cestující zaplatí 5 EUR (135,- Kč) a odbavení zajišťované v den odletu přímo na letišti bude zpoplatněno částkou 10 EUR (270,- Kč).

„Odbavení přes internet je velmi jednoduché a pohodlné. Svoji palubní vstupenku si cestující mohou vytisknout v klidu domova nebo kanceláře a na letišti pak rovnou zamířit k příslušnému východu k letadlu nebo k přepážce, cestují-li se zavazadly,“ řekl György Abrán, obchodní ředitel společnosti Wizz Air.

V současné době létá Wizz Air z Prahy do 15 destinací po celé Evropě, přičemž letní letový řád bude obohacen o destinace v Itálii (Bari) a Bulharsku (Burgas). Od 14. ledna 2010 probíhá na wizzair.com tradiční „Novoroční výprodej“. Na vybraných trasách je v nabídce
5 000 letenek.

Online odbaveni najdete zde.

Zdroj: wizzair.com

 


Kam dál?Mohlo by vás zajímat: Letenky i pod 500,- Kč vč. tax!
Mohlo by vás zajímat: Praktické informace o letištích

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.01.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.