Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Zima     

Achensee - Region

cestování,lyžování, horská střediska, skipasy, skimapyTři obce v údolí největšího jezera Tyrolska jsou sdruženy do regionu, zvaného Tirols Sport & Vital Park, který se vyznačuje příjemným prostředím, širokou nabídkou sportovních kapacit, bohatou infrastrukturou pro pobyt turistů, ale také umírněnými cenami.

V celé oblasti najdete spoustu běžeckých tras. Největší nabídku sjezdových možností má Christlum(Achenkirch) – široké sjezdovky pro carving, sjezdovka s boulemi pro milovníky freeride nebo U-rampa a boardercross pro snowboardisty. Jde o nejdelší a zároveň velmi náročnou sjezdovku v tomto regionu, sjezdovka je dlouhá 8 km s převýšením 850 m vedoucí z vrcholu až do údolí. Nachází se na ní náročný úsek v délce 3km s převýšením 400 m. Lázeňský Maurach při jižním břehu jezera nabízí několik kilometrů lehkých sjezdovek, ale také extrémně obtížný svah Mauritz s převýšením 420 m na pouhých 1.9 km délky. Achensee známý také jaké první středisko nabízející jízdu na snowbike.


Skipas:
30 € za den, 133 € za šest dní, hl.sezóna - dospělý

Vzdálenost o Prahy 470km. Vleky převezou až 15 000 osob za hodinu.

Skimapy:

MauritzPertisau
Achenkirch
Vložil/a: Daniel Česák 13.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!