Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Zima     

Achensee - Region

cestování,lyžování, horská střediska, skipasy, skimapyTři obce v údolí největšího jezera Tyrolska jsou sdruženy do regionu, zvaného Tirols Sport & Vital Park, který se vyznačuje příjemným prostředím, širokou nabídkou sportovních kapacit, bohatou infrastrukturou pro pobyt turistů, ale také umírněnými cenami.

V celé oblasti najdete spoustu běžeckých tras. Největší nabídku sjezdových možností má Christlum(Achenkirch) – široké sjezdovky pro carving, sjezdovka s boulemi pro milovníky freeride nebo U-rampa a boardercross pro snowboardisty. Jde o nejdelší a zároveň velmi náročnou sjezdovku v tomto regionu, sjezdovka je dlouhá 8 km s převýšením 850 m vedoucí z vrcholu až do údolí. Nachází se na ní náročný úsek v délce 3km s převýšením 400 m. Lázeňský Maurach při jižním břehu jezera nabízí několik kilometrů lehkých sjezdovek, ale také extrémně obtížný svah Mauritz s převýšením 420 m na pouhých 1.9 km délky. Achensee známý také jaké první středisko nabízející jízdu na snowbike.

Skipas:
30 € za den, 133 € za šest dní, hl.sezóna - dospělý

Vzdálenost od Prahy 470km. Vleky převezou až 15 000 osob za hodinu.

Skimapy:

MauritzPertisau
Achenkirch
 
 
 
Vložil/a: Daniel Česák 13.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.