Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Eurolines

Foto, en.wikipedia.orgSportovní příznivci se jistě již těší na blížící se evropský fotbalový šampionát ve Francii. Cestovat na něj mohou autobusy společnosti Eurolines, které poskytují maximální komfort. Stejně tak se s Eurolines můžete vydat na levný nákup do Berlína, za památkami Budapešti, do nejkrásnější evropské zahrady Keukenhof a do spousty dalších zajímavých lokalit po celé Evropě.

 

Eurolines nabízí některé zajímavé výhody. Například můžete využít 25% slevu vztahující se i na jízdenky s otevřeným datem zpáteční cesty. Tato exkluzivní sleva platí na cesty do vybraných vnitrostátních a mezinárodních destinací a platí do konce roku 2016.

 

Nabídka cílových destinací zahrnuje již více než 80 lokalit, které jsou od 19.3.2016 rozšířeny o atraktivní novinky, kterými jsou Nice, Lugano, Janov, Milano a Regensburg. Jízdenky do těchto měst i do dalších destinací jsou se slevou 25% již v prodeji on line na webových stránkách dopravce.

Mapa destinací - autobusové zastávky - jízndní řády

Kam můžete odcestovat z ČR? - seznam míst

 

 Z Brna do evropských destinací:

Amsterdam, Bratislava, Berlín, Brusel, Budapešť, Bukurešť, Kolín nad Rýnem, Lille, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov


Z Prahy do evropských destinací:

Alicante, Barcelona, Amsterdam, Berlín, Bratislava, Bordeaux, Brusel, Budapešť, Bukurešť, Grenoble, Kolín nad Rýnem, Dijon, Frankfurt nad Mohanem, Lyon, Lille, Marseille, Madrid, Milano, Mnichov, Montpellier, Nice, Nantes, Nimes, Paříž, Štrasburk, Stuttgart, Toulouse, Tours, Vídeň.

 

 

 

 

5 nových destinací ve Švýcarsku, kam lze vyrazit od 13. 12. 2017 s Eurolines: Curych, Ženevu, Bern, Lausanne nebo St. Gallen. (odjezdy z Prahy nebo Plzně)

 

  • St. Gallen - od 630 Kč

  • Curych od 680 Kč,

  • Bern od 780 Kč,

  • Lausanne od 840 Kč,

  • Ženeva od 890 Kč

 

 

Nové linky do francouzského Chambery a Annecy na úpatí Severních Alp, ceny jízdenek do obou lokalit začínají na 990 Kč. Poprvé autobusy vyjedou do těchto nových destinací 13. 12.2017.

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Autobusem Eurolines za polovinu

Dopravce Eurolines dnes spustil akci 1+1

Autobusem Eurolines v zimní sezóně za polovic

Happy hours u Flixbusu: 50 tis. jízdenek za 1 Kč

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.