Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Jedna z nejdelších leteckých tras: Dubaj – Auckland

EmiratesPrvní přímý spoj na trase mezi Dubaji a Aucklandem nabídne společnost Emirates Airlines. 14 tis. km vzdálenost mezi těmito městy bude jedna z nejdelších leteckých tras na světě. Emirates spustí svou 1. přímou leteckou linku z Dubaje na Nový Zéland 1. 3. 2016 a spojí tak Auckland s 39 evropskými městy, 38 městy v Africe, Perském zálivu pouze s jediným přestupem v Dubaji.

Linka bude obsluhována letounem typu Boeing 777-200LR. Cesta by měla trvat skoro 16 h z Dubaje do Aucklandu a 17h 15m v opačném směru. Větší část letu se bude letoun nacházet v australském vzdušném prostoru a z tohoto důvodu společnost Emirates v posledních letech kooperovala s Airservices Australia na vyladění leteckých tras. Využity byly nové technologie, které zkrátily délku přímého letu na Nový Zéland téměř o tři hodiny.

 

EmiratesEmirates 777-200LR

 

 


 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.