Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Dovolená plná zábavy v kempu

Chtěli byste s vašimi dětmi vyrazit na dovolenou někam v rámci České republiky, kde bude k dispozici potřebné zázemí, vyžití a prostor pro provozování různých aktivit? Příjemně strávené dny lze strávit v dokonale vybaveném kempu nedaleko od Hradce Králové.

Ideální lokalita pro celou rodinu

Poloha, ve které se nachází kemp s koupalištěm, je ideální lokalitou, kde si každý najde to svoje. Celá rodina si tak může užívat koupání a plavání, sportovní aktivity, relaxaci, lenošení a odpočinek. V tomto ohledu je letní dovolená v Čechách jednoznačně skvělou volbou a trefou do černého. Koupaliště a kemp Lodín nabízí pohodlné ubytování s příjemným koupáním. V areálu u Nechanic nechybí sportovní vyžití, možnosti občerstvení, ani potřebné zázemí.

Spousta aktivit pro sportovní nadšence

Koupaliště a kemp Lodín jsou ideálním místem pro strávení letní dovolené plné pohybových aktivit. K dispozici je tu perfektně vybavené sportoviště, kde se vyřádí děti i dospělí. Najdete tu sportovní hřiště na různé sporty (volejbal, fotbal, tenis). Zahrát si můžete i minigolf. Nejmenší caparti určitě rádi využijí dětské hřiště a dospěláci se mohou protáhnout ve venkovním fitness. Léto v Lodíně www.camplodin.cz – to je dovolená, jak má být.

 

Možnosti stravování na dosah ruky

Během dovolené se nejspíš nikomu nechce vařit. A proto se vyplatí, mít nějakou tu možnost k občerstvení na dosah ruky. V této lokalitě určitě vařit nemusíte. Přímo v kempu je totiž rychlé občerstvení a ve vesnici, která je nedaleko, se nachází restaurace. Takže si můžete celá rodina pochutnat na nějakém dobrém jídle.

Zábava ve vodě pro malé i velké

Milujete vodní hrátky? Ty na dovolené rozhodně nesmí chybět. Na koupališti si na své přijdou malí i velcí. V nabídce jsou totiž kromě bazénů a tobogánu také další atrakce, jako je aquroller, vodní banán nebo kokos. Jedná se tak o ideální místo na strávení letní dovolené, a to nejenom pro rodiny s dětmi ale i pro party kamarádů.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.07.2022


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.